دوستان

۰۶ مرداد ۱۳۸۶

ناگفته هایی در مورد کنستانتین

هفته پیش دی وی دی فیلم کنستانتین به دستم رسید که واقعا عشق ورزی دیگری بود.

برای دهمین بار فیلمو دیدم و جالب تر اینکه دیسک دوم پشت صحنه و صحبت باعوامل فیلم بود.

این فیلم از روی کمیک استریپ ساخته شده و تمام وسایل اعم از تفنگ , فندک, شیطان , بالهای جبرئیل , ترکیب چهره جن هاو پسرشیطان و .. همه از روی بررسی های تاریخی نوشته شده است.

مثلا سازنده دکور جهنم ایده ساخت اون رو از لحظه منفجر شدن بمب اتم پیدا کرده است. تمام صحنه های فیلم توسط نرم افزار قبل از فیلم برداری مدل شده که بازیگران به راحتی بتوانند ایده گارگردان رو پیاده کنند.

جالبه بدونید حدودا ده صحنه از فیلم حذف شده که چند تا عکس ازش براتون می گذارم

به نظر من تمام صحنه های حذف شده خوب بود بجز صحنه جنی که در چهره یک زن قصد فریب جان کنستانتین رو داره که درزیر عکسهایی از اون رو می بینید.

اگه فیلم را ندیدین 99% عمرسینماییتون بر فنا. این فیلم از اولین فیلم هایی بود که 4 ماه بعد از پخش توسط تلویزیون ایران دوبله , پخش و تحلیل شد.

دوبله خوب نبود بدلیل اینکه جان کنستانتین در دوبله بخاطر صدا گذاری اشتباه شخصیتی مثبت پیدا کرده بود در حالی که جان صدایی خشن و تقریبا شخصیت خودخواهی است که به این فکره که ازجهنم نجات پیدا کنه و راحشو به بهشت باز کنه.

با دیدن پشت صحنه این فیلم واقعا به دقت فیلمسازان و تلاش و زحمتی که برای فیلم می کشند خیلی بیشتر آشنا شدم.

فیلم هم قرار بود در قبرستان کنار قبر راننده تاکسی جان تمام شه .
در زیر هم می توانید بیشتر در مورد این فیلم اطلاعات کسب کنید
کنستانتن
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم

بهشت و جهنم همین دنیاست،پشت این پنجره ها ، دیوارها ...دنیایی پس دنیا و ما هم در مابین اش گیر کرده ایم...خدا و شیطان روی روح تمام بشریت شرط بستن ! قانون اینه که هیچ تماس مستقیمی با آدم نداشته باشن...فقط تخت تاثیر قرار بدن ! همین !

2 comments:

ناشناس گفت...

دستت درد نکنه . بالاخره هم راجع به این فیلم نوشتی ها...

آقا راستی دیشب بسی حال بردیم وقتی زنگ زدی رادیو ;-)

خیلی هم مخلصیم

ناشناس گفت...

رضایی سلام, انصافا عجب تحلیلی کردی! واقعا باهات مواقم, خیلی فیلم توپی بود. می بینم که کم کم داری مثل خودم فیلم شناس می شی(تحلیله فیلم گرزارش اقلیت و ...) یادش به خیر.

ارسال یک نظر